D6d68a2b ccf8 4074 81ca 2d81ae886627
Luxury casino hero banner with neon glowing poker chips and cards in a vibrant futuristic setting.

Crystalroll promocode: welkomstbonus zonder code

18+ | Voer geen code in voor de welkomstbonus | Voorwaarden gelden

Tot €2.500 + 250 gratis spins automatisch; codes alleen voor reloads en Highroller.

Crystalroll Casino Spellen

Bonusslots wachten op je. Start vandaag nog.
Ontdek onze slots. Draai en geniet.
Jaag op grote winsten. Elke spin telt.
Echte dealers, live aan tafel. Doe mee.
Jackpots die blijven groeien. Waag je kans.
Weekendrollen vol spanning. Draai mee.
Casinoavonden thuis. Log in en speel.
Direct spelen zonder download. Zo gestart.
Je favoriete spellen op één plek. Speel ze.
Nieuwe spellen elke maand. Probeer ze eerst.

Crystalroll promocodes: wanneer wel en wanneer niet

Zoek je een Crystalroll promocode voor de welkomstbonus? Die heb je niet nodig. Ons welkomstpakket wordt automatisch bijgeschreven bij je eerste drie stortingen. Sterker nog: voer je toch een promocode in voor een welkomstbonus, dan krijg je die bonus niet. Codes gebruik je bij ons alleen voor bepaalde vervolgacties, zoals de zondagse reload en de Highroller-bonus. Hieronder vind je alle codes en de voorwaarden die erbij horen.

Crystalroll in één oogopslag

Crystalroll.com wordt volgens onze voorwaarden geëxploiteerd door Greenwich N.V. op Curaçao, onder licentie van de Curaçao Gaming Authority. We spelen in euro, met casino en sport in één account.

KenmerkDetails
OperatorGreenwich N.V., Curaçao
LicentieCuraçao Gaming Authority, OGL/2024/1646/1023
WelkomstpakketTot €2.500 + 250 gratis spins, geen code nodig
ReloadcodesRELDAY, SUNDAY, FUNDAY, RELOAD
Minimale storting€15 voor het welkomstpakket, €30 voor de reload
Klantenservice24/7 livechat en e-mail

Crystalroll welkomstpakket zonder code

StortingBonusGratis spinsMin. stortingInzetvereisteMaximale winst
1e100% tot €1.500150€1535x bonusbedrag10x bonusbedrag; spins max. €50
2e55% tot €500100€1535x bonusbedrag10x bonusbedrag; spins max. €50
3e100% tot €500-€1535x bonusbedrag10x bonusbedrag

Elke bonus is 7 dagen geldig. Liever sport? Dan kies je vóór je storting het sportwelkomstpakket: 100% tot €100, 75% tot €150 en 50% tot €200, samen tot €450, met 5x inzet op combinaties van minstens 3 selecties.

Crystalroll inzetregels

  • Maximale inzet tijdens het inzetten: €5
  • Winst uit een bonus is begrensd op 10x het bonusbedrag
  • Eén bonus tegelijk actief, stortingsbonussen niet combineerbaar
  • Slots tellen volledig mee; andere categorieën minder of niet volgens de bonusvoorwaarden

Crystalroll promocodes voor vervolgacties

Crystalroll reloadcodes op zondag

NiveauBonusPromocode
Bronze25% tot €100RELDAY
Silver25% tot €150SUNDAY
Gold25% tot €250FUNDAY
Platinum50% tot €500RELOAD

De minimale storting is €30 en de inzetvereiste 20x.

Crystalroll Highroller-code

De Highroller-bonus geeft 50% tot €1.000 bij een storting vanaf €500, met 35x inzet en 7 dagen geldigheid. Pas de promocode toe vóór je storting. De bonus is elke 7 dagen beschikbaar zodra je alle bonussen van het welkomstpakket hebt gebruikt.

Crystalroll acties zonder code

Veel promoties hebben geen code nodig: wekelijkse cashback tot 12,5% op slots met 1x inzet, rakeback, beloningen per loyaliteitsrang, dagelijkse wielen, wekelijkse loterijen, Jackpot Hunt en toernooien waarvoor je meestal op ‘Opt-in’ klikt, zoals Rookie Rumble met een dagelijkse pot van €2.500 en de netwerkactie Drops & Wins.

Crystalroll betaalmethoden

MethodeMin. stortingOpnamelimietenOpnameduur
Visa, MastercardMeestal €20Standaard €1.000 per dag, €3.000 per week, €10.000 per maand1-3 werkdagen
BankoverschrijvingMeestal €20Zelfde standaardlimieten1-5 werkdagen
Jeton, MiFinityMeestal €20Zelfde standaardlimietenBinnen 24 uur
CryptoMinimum per munt in de kassaZelfde standaardlimietenMeestal direct

Crystalroll verificatie

Voor je eerste opname vragen we een paspoort of identiteitsbewijs en een recent adresbewijs. Bonuswinst controleren we vóór uitbetaling. Zonder volledige verificatie verwerken we geen opnames.

Crystalroll spellen

Crystalroll slots

Je gratis spins speel je in Gates of Olympus of in BGaming-slots als Aztec Magic Deluxe en Johnny Cash. Verder vind je Sweet Bonanza, The Dog House, Wolf Gold, Dead or Alive 2 en Vikings Go Berzerk.

Crystalroll livecasino en crash

Crazy Time, Lightning Roulette en Infinite Blackjack staan klaar in ons livecasino, en voor snelle rondes zijn er Aviator, Spaceman en Chicken Road.

Wat spelers waarderen aan Crystalroll

Spelers noemen ons bonus- en beloningssysteem royaal en de registratie eenvoudig. Kritische punten zijn de inzetvereisten en het plafond op bonuswinst.

Crystalroll klantenservice

Twijfel je over een code? Vraag het onze livechat of stuur een e-mail; we zijn 24/7 bereikbaar en je mag in het Nederlands schrijven.

Verantwoord spelen bij Crystalroll

Gebruik een bonus alleen met geld dat je kunt missen. Stel limieten in je account in en neem pauzes. Gratis hulp: OpenOverGokken 0800 24 000 22 (24/7, via Loket Kansspel), AGOG 0800 22 777 22 en de Jellinek Advieslijn 088 505 1220.

Crystalroll promocode FAQ

Is er een Crystalroll promocode voor de welkomstbonus?

Nee. Het welkomstpakket wordt automatisch bijgeschreven. Voer geen code in, anders vervalt de welkomstbonus.

Welke Crystalroll code gebruik ik op zondag?

Dat hangt af van je niveau: RELDAY voor Bronze, SUNDAY voor Silver, FUNDAY voor Gold en RELOAD voor Platinum.

Wanneer voer ik de Highroller-code in?

Altijd vóór je storting van minimaal €500. Achteraf kunnen we de bonus niet meer koppelen.

Kan ik twee bonussen combineren?

Nee, er is maar één bonus tegelijk actief en stortingsbonussen zijn niet te combineren.

Start zonder code bij Crystalroll

Registreer je, stort minimaal €15 en je eerste bonus met gratis spins staat klaar, zonder code. Speel verantwoord. Alleen voor 18+.